Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 особи та 114 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 15 по 22 лютого щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 65 одиниць основної і спеціальної техніки.
Вогнеборці врятували 2 особи та ліквідували 53 пожежі, 41 з яких виникли у житловому секторі громадян, 5 на об'єктах, 5 на транспорті, 2 сміття. Внаслідок пожеж у житлових будинках, що в селах Семенягівка, Шабалинів, Політрудня Михайло-Коцюбинської, Коропської та Городнянської територіальних громад відповідно загинуло троє людей. Ще двоє отримали травми.
Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 59 разів залучалися для надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт, зокрема буксирування транспортних засобів, надання допомоги працівникам бригад екстреної медичної допомоги та поліції, демеркуризації приміщення, деблокування водія на місці ДТП.
Також рятувальники 2 рази залучалися для виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.