“На крилах надії” – у Чернігові
У Чернігові розпочався П’ятий всеукраїнський фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями “На крилах надії”.

“На крилах надії”
На фестиваль, що проходитиме упродовж двох днів у Палаці для дітей та юнацтва, до Чернігова приїхали 165 учасників із 23 областей України.
Організаторами заходу виступили Всеукраїнська організація “Союз організацій інвалідів України” та Державна служба з питань інвалідів і ветеранів України.
Голова Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Володимир Маслаков вручив започатковані нещодавно відзнаки служби представникам Чернігова, серед них – голові організації інвалідів “Гіппократ” Валентині Фрол.
Учасників фестивалю також привітав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він назвав високою честю для міста приймати цей фестиваль.
“Чернігів має честь прийняти талановитих людей з усієї України, які знайшли нову віру і підтримку”, – сказав він. О.Соколов підкреслив, що міська влада опікується людьми з особливими потребами. У місті діє програма підтримки таких організацій, що кожного року фінансується з міського бюджету.
Таланти учасників фестивалю, які виступатимуть у різних жанрах, оцінюватиме журі на чолі з начальником управління культури міської ради Олегом Васютою. Кращі виступи будуть відібрані до святкового концерту в Українському домі з нагоди Міжнародного дня інвалідів, що відзначатиметься у грудні. Крім того, організатори запевнили, що всі учасники всеукраїнського фестивалю “На крилах надії” отримають дипломи і подарунки.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.