У дату-паліндром у Чернігові утворилося 27 родин
Як із 365 днів року обрати саме ту дату? Молодята, визначаючись з днем свого весілля, можуть керуватися різними переконаннями.
Проте, практика свідчить, що дзеркальні дати, користуються особливим попитом у молодят.
12.02.2021 року, у Чернігівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) 27 пар закоханих сердець поєднали свої долі, з них 6 пар – завдяки пілотному проєкту Міністерства юстиції України "Шлюб за добу".
14 лютого в рамках акції Міністерства юстиції «Кохання поза часом» двері Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану відкриті з 8 години ранку до 8 години вечора.
У День закоханих охочі зможуть подати заяву на державну реєстрацію шлюбу, або ж одружитися, якщо дату весілля призначено на цей день, чи скориставшись послугою «Шлюб за добу».
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.