Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 21:07:13

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

03.02.2021   18:16Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 лютого в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 22 чернігівців, шести жителів Борзнянського району. По чотири випадки виявлено інфікування у Корюківському і Ріпкинському районах, по три - у Сновському й Козелецькому, по два - у Коропському, Носівському, Семенівському та Чернігівському. По одному хворому - в Прилуцькому і Сосницькому районах. З них дев'ять осіб на госпіталізації.

На жаль, маємо ще п'ять летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли четверо чоловіків: 73-річний з Чернігова, 57-річний з Прилук, 43-річний з Козелецького району, 74-річний - з Варвинського та 82-річна жінка з Ніжина. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужав 231 хворий. З них 105 чернігівців, 19 ніжинців, 17 жителів Корюківського району, п'ять - з Чернігівського, шість - з Ніжинського. По дев'ять одужавших у Носівському, Новгород-Сіверському і Бахмацькому районах, по сім - у Борзнянському, Варвинському, Ічнянському, Менському і Сосницькому.

Четверо хворих одужали у Козелецькому районі, троє - у Бобровицькому, по два - у Сновському, Прилуцькому і Коропському, по одному - у Прилуках, Семенівському, Ріпкинському, й Городнянському районах. З них 49 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 33 955 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 26 860 пацієнтів одужало;
– 6 158 — лікується амбулаторно;
– 304 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 568 летальних випадків;
– 65 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели 400 ПЛР-досліджень та 600 ІФА-тестів.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини