Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 23:40:27

Розбудова обласного центру комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій серед пріоритетів облради

03.02.2021   09:48Агенцiя

Голова обласної ради Олена Дмитренко разом зі своїм заступником Дмитром Блаушем відвідали комунальну установу «Чернігівський обласний Центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради.

Олена Дмитренко та Дмитро Блауш спільно з головою Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при облдержадміністрації Володимиром Мироненком зустрілися з колективом Центру, оглянули приміщення адміністративного корпусу комунальної установи, побували в палатах надання ортопедичної та фізіотерапевтичної допомоги.

Директорка Центру комплексної реабілітації Юлія Дмитренко наочно ознайомила очільників обласного представницького органу Чернігівщини з діяльністю установи, що функціонує на базі колишньої залізничної лікарні та здійснює обслуговування воїнів, які повернулися із зони АТО/ООС.

Юлія Дмитренко розповіла про порядок надання комплексу реабілітаційних оздоровчих послуг учасникам бойових дій та членам їх сімей та заодно повідомила, що штатна чисельність працівників Центру на даний час складає 30 осіб, які торік надали необхідну допомогу 1400 відвідувачам. На сьогоднішній день у Центрі працюють кабінети, де проводиться комплексна психологічна діагностика, реабілітація із застосуванням масажу та інших засобів відновлення. Крім того, фахівцями установи надаються первинні юридичні консультації.

Юлія Дмитренко представила керівникам обласної ради проєкт розбудови та розвитку обласного центру комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій та оновлене положення про комунальну установу, у якому серед іншого розширено перелік осіб, що матимуть можливість відновлювати фізичне та психологічне здоров'я.

Серед першочергових планів – це облаштування спортзалу та зубопротезного кабінету, а у перспективі запуск в дію котельні та відновлення опалення в решті приміщень. В числі ініціатив – надання додаткових реабілітаційних послуг, надходження від яких можна буде спрямувати на подальший розвиток, та перетворення Центру на ветеран хаб і майданчик для проведення культурно-мистецьких заходів. Тим більше, що територія, на якій розташований Центр, дозволяє створити потужний реабілітаційний комплекс для збереження та відновлення психічного, фізичного здоров'я учасників АТО/ООС, їх сімей не лише Чернігівщини, а й інших регіонів нашої держави. Реалізацію задуманого гальмує брак коштів, тому сьогодні на порядку денному стоїть завдання із залучення фінансових ресурсів для виготовлення проектно-кошторисної документації.

Крім облаштованих приміщень голова обласної ради разом зі своїм заступником оглянули будівлі та господарські споруди, які можна було б раціонально використовувати, але наразі вони потребують проведення експертизи та, по мірі відповідності, капітального ремонту.

Поспілкувавшись із працівниками обласного Центру, оглянувши матеріально-технічну базу та оцінивши реальний стан справ, керівники обласної ради відзначили самовіддану роботу медперсоналу та працівників комунальної установи, які, попри низку проблемних питань, прагнуть реалізувати соціально важливі ініціативи, що значно покращать рівень надання допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей.

Олена Дмитренко запевнила, що питання охорони здоров'я, соціального захисту учасників АТО/ООС серед пріоритетів обласної ради, а задуми, які представлені у проєкті розбудови обласного центру комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, треба неодмінно втілити в життя.

Незмінною залишається позиція щодо збереження цілісного майнового комплексу і облаштування потужного осередку реабілітації учасників бойових дій та членів їх родин Дмитра Блауша, який у минулому скликанні обласної ради підтримував створення Чернігівського обласного Центру комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих і вже не вперше відвідує цю комунальну установу.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини