Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 07:52:39

В області перевіряються об'єкти, що задіяні під час підготовки та проведення виборів

16.10.2012   17:06Агенцiя

Триває передвиборча компанія кандидатів у депутати до Верховної Ради України і 28 жовтня кожен громадянин піде обирати своє майбутнє.

Під час підготовки до виборчої кампанії одним із актуальних питань стає забезпечення надійного пожежного захисту об'єктів, на яких проводитимуться вибори. У зв'язку з цим, органами державного пожежного нагляду у поточному році проведені перевірки об'єктів, на яких розташовані виборчі дільниці.

Станом на сьогоднішній день вже перевірено близько 1000 об'єктів даної категорії. За результатами перевірок запропонованих приписами ДПН до виконання майже 11 тис протипожежних заходів. Аналіз стану справ свідчить про те, що значна кількість об'єктів експлуатується з грубими порушеннями вимог правил пожежної безпеки. Найгірше становище з виконанням протипожежних заходів на виборчих дільницях склалося в Бобровицькому, Борзнянському, Варвинському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Сосницькому, Щорському районах та місті Чернігові.

На багатьох виборчих дільницях електрогосподарство не приведене у відповідність вимог електротехнічних правил, що може стати безпосередньою причиною виникнення пожежі. Шляхи евакуації не приведені у відповідність вимогам протипожежних норм та правил, не забезпечують безпечної евакуації людей при надзвичайних ситуаціях.
Всі ці вище перелічені порушення в будь-який час можуть стати безпосередньою причиною виникнення пожежі із значними матеріальними збитками та людськими жертвами, а також будуть створювати перешкоди підрозділам МНС на випадок гасіння пожежі.

Враховуючи вищевикладене, органи державного пожежного нагляду були вимушені заборонити експлуатацію 41-го приміщення та 102-х агрегатів, приладів опалення і дільниць електромереж, які експлуатувалися в пожежозагрозливому стані. До адміністративної відповідальності притягнуто 139 посадових осіб, які не забезпечили своєчасного виконання вимог правил пожежної безпеки.

По результатах перевірок органам виконавчої влади та місцевого самоврядування підготовлено та направлено 49 інформацій щодо забезпечення протипожежного захисту виборчих дільниць. З членами виборчих комісій та обслуговуючим персоналом об'єктів, де розташовуватимуться виборчі дільниці,  проводяться інструктажі із дотримання вимог пожежної безпеки. Розроблено пам'ятки про заходи забезпечення пожежної безпеки та розміщено їх на виборчих дільницях.

З метою недопущення виникнення пожеж під час проведення виборів, співробітниками Держтехногенбезпеки в області вживаються всі необхідні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки на об'єктах можливого розташування виборчих дільниць.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 14:07

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 3 квітня до 8:00 4 квітня 2020 року.

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, які збували метадон та димедрол в СІЗО

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, які збували метадон та димедрол в СІЗО 14:03

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно 5 учасників організованої злочинної групи, які упродовж 2019 року займалися збутом наркотичних засобів та сильнодіючих лікарських засобів в Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

В Куликівці кримінальна поліція затримала чоловіка, який забив насмерть свого товариша

В Куликівці кримінальна поліція затримала чоловіка, який забив насмерть свого товариша 14:00

Оперативник карного розшуку з’ясували, що побутовий конфлікт між чоловіками спалахнув на ґрунті вживання алкоголю. Поліцейські встановили свідків події та затримали зловмисника.

Ічнянський район: у ставку виявлено тіло загиблого чоловіка

Ічнянський район: у ставку виявлено тіло загиблого чоловіка 13:49

3 квітня о 20:00 до Служби порятунку "101" у Ічнянському районі від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що місцеві рибалки у ставку по вул. Воскресенський, що в м. Ічня виявили потопельника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини