Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 05:56:57

В області перевіряються об'єкти, що задіяні під час підготовки та проведення виборів

16.10.2012   17:06Агенцiя

Триває передвиборча компанія кандидатів у депутати до Верховної Ради України і 28 жовтня кожен громадянин піде обирати своє майбутнє.

Під час підготовки до виборчої кампанії одним із актуальних питань стає забезпечення надійного пожежного захисту об'єктів, на яких проводитимуться вибори. У зв'язку з цим, органами державного пожежного нагляду у поточному році проведені перевірки об'єктів, на яких розташовані виборчі дільниці.

Станом на сьогоднішній день вже перевірено близько 1000 об'єктів даної категорії. За результатами перевірок запропонованих приписами ДПН до виконання майже 11 тис протипожежних заходів. Аналіз стану справ свідчить про те, що значна кількість об'єктів експлуатується з грубими порушеннями вимог правил пожежної безпеки. Найгірше становище з виконанням протипожежних заходів на виборчих дільницях склалося в Бобровицькому, Борзнянському, Варвинському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Сосницькому, Щорському районах та місті Чернігові.

На багатьох виборчих дільницях електрогосподарство не приведене у відповідність вимог електротехнічних правил, що може стати безпосередньою причиною виникнення пожежі. Шляхи евакуації не приведені у відповідність вимогам протипожежних норм та правил, не забезпечують безпечної евакуації людей при надзвичайних ситуаціях.
Всі ці вище перелічені порушення в будь-який час можуть стати безпосередньою причиною виникнення пожежі із значними матеріальними збитками та людськими жертвами, а також будуть створювати перешкоди підрозділам МНС на випадок гасіння пожежі.

Враховуючи вищевикладене, органи державного пожежного нагляду були вимушені заборонити експлуатацію 41-го приміщення та 102-х агрегатів, приладів опалення і дільниць електромереж, які експлуатувалися в пожежозагрозливому стані. До адміністративної відповідальності притягнуто 139 посадових осіб, які не забезпечили своєчасного виконання вимог правил пожежної безпеки.

По результатах перевірок органам виконавчої влади та місцевого самоврядування підготовлено та направлено 49 інформацій щодо забезпечення протипожежного захисту виборчих дільниць. З членами виборчих комісій та обслуговуючим персоналом об'єктів, де розташовуватимуться виборчі дільниці,  проводяться інструктажі із дотримання вимог пожежної безпеки. Розроблено пам'ятки про заходи забезпечення пожежної безпеки та розміщено їх на виборчих дільницях.

З метою недопущення виникнення пожеж під час проведення виборів, співробітниками Держтехногенбезпеки в області вживаються всі необхідні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки на об'єктах можливого розташування виборчих дільниць.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.