163 мільйони гривень було перераховано 12 тисячам дітей Чернігівщини
Несплата аліментів – один із векторів роботи державної виконавчої служби. Прострочивши термін виконання батьківського обов’язку, громадяни наближаються до межі, де загроза втратити деякі права та зайві кошти стає все більш реальною.
Зі слів очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН, після розлучення батьки нерідко нехтують економічними правами дитини. Врегулювати грошове питання інколи не вдається навіть судовим рішення. Щоб остаточнопереконати боржника у необхідності сплатити аліменти, державні виконавці застосовують роз’яснення боржникам, або ж правові санкції.
Таким чином, протягом 2020 року 48 тисяч дітей отримали 648 мільйонів гривень заборгованих коштів.
Зокрема на Полтавщині понад 21 тисяча дітлахів дочекалися майже 300 мільйонів гривень аліментів, на Сумщині більше 14 тисяч маленьких громадян отримали понад 183 мільйони гривень та більше 163 мільйони гривень було перераховано 12 тисячам дітей Чернігівщини.
Тож, щоб не відмовляти собі в улюбленому хобі чи закордонних мандрівках, платники аліментів мають завжди сумлінно виконувати обов’язок з утримання дитини. Адже відсутність прізвища особи у єдиному реєстрі боржників дозволить незмінювати звичного ритму життя та планів.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.