У Чернігові СБУ викрила підпільні цехи з виробництва контрафактного алкоголю та антисептиків
Служба безпеки України викрила у Чернігові оптове виробництво і збут контрафактної підакцизної продукції та антисептичних засобів сумнівної якості.
За данними досудового слідства, нелегальний бізнес організували троє мешканців обласного центру. Три підпільні цехи вони облаштували на територіях місцевих гаражних кооперативів. Фальсифіковані алкоголь і антисептики ділки виготовляли з порушенням санітарних умов із сировини невідомого походження.
Готову продукцію учасники групи реалізовували під виглядом відомих вітчизняних та іноземних марок через афілійовані точки роздрібної торгівлі на територіях Чернігівської та Полтавської областей.
Під час проведення слідчих дій за місцями проживання фігурантів та виробництва сурогату правоохоронці виявили майже тонну готового до збуту фальсифікату, понад 7,5 тонни спитру сумнівної якості, фурнітуру для виготовлення лікеро-горілчаних виробів, наклейки та пластикові ємності.
За попередніми оцінками, вартість вилученого «товару» становить понад 2 мільйони гривень.
У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України проводяться експертизи вилученої продукції та встановлюються джерела надходження сировини.
Заходи із викриття протиправної діяльності проводились спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.