Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 15:55:37

Міліція викрила міні-цех з виготовлення фальсифікату

13.10.2012   09:12

Співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернігівській області в одному з сіл Городнянського району припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованої горілки.

Так, протягом 2012 року 54-річний мешканець Городнянщини, не будучи зареєстрованим як суб'єкт підприємницької діяльності, не маючи спеціального дозволу (ліцензії) на право виготовлення та розповсюдження алкогольних напоїв, займався незаконним виготовленням з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.

Чоловік організував виробництво у власному будинку. Коли оперативники під час санкціонованого обшуку оглянули помешкання, то були вражені об'ємами виробництва. Міліціонерами було виявлено та вилучено 200 пляшок, заповнених водно-спиртовою сумішшю, з етикетками популярних торгових марок.

Також було виявлено 200 порожніх пляшок, 340 пробок, 250 марок акцизного збору, пристрій для закупорювання пляшок, а також близько 170 літрів спирту в каністрах. Нині встановлюються місця, де підпільник збував сурогат, а також походження спирту, з якого виготовлявся фальсифікат.

Слідчим відділенням Городнянського РВ УМВС відносно громадянина порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху. А це карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням  волі на строк  від трьох до п'яти років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини