Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 15:23:04

Міліція викрила міні-цех з виготовлення фальсифікату

13.10.2012   09:12

Співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернігівській області в одному з сіл Городнянського району припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованої горілки.

Так, протягом 2012 року 54-річний мешканець Городнянщини, не будучи зареєстрованим як суб'єкт підприємницької діяльності, не маючи спеціального дозволу (ліцензії) на право виготовлення та розповсюдження алкогольних напоїв, займався незаконним виготовленням з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.

Чоловік організував виробництво у власному будинку. Коли оперативники під час санкціонованого обшуку оглянули помешкання, то були вражені об'ємами виробництва. Міліціонерами було виявлено та вилучено 200 пляшок, заповнених водно-спиртовою сумішшю, з етикетками популярних торгових марок.

Також було виявлено 200 порожніх пляшок, 340 пробок, 250 марок акцизного збору, пристрій для закупорювання пляшок, а також близько 170 літрів спирту в каністрах. Нині встановлюються місця, де підпільник збував сурогат, а також походження спирту, з якого виготовлявся фальсифікат.

Слідчим відділенням Городнянського РВ УМВС відносно громадянина порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху. А це карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням  волі на строк  від трьох до п'яти років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави 14:44

Чернігівська область – край партизанської слави. Про це йдеться в усіх енциклопедичних та туристичних довідниках, в історичних джерелах, на дорожніх вказівниках, що встановлені на межі з іншими областями.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.