Мешканця Корюківки засуджено за систематичне психологічне знущання над своєю матір’ю
Вирок законної сили не набрав.
Прокурорами Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у справі стосовно жителя міста Корюківки, який систематично вчиняв психологічне насильство щодо своєї матері, яке призвело до психологічних страждань, розладів здоров’я, погіршення якості її життя.
Обвинувачений в судовому засіданні вину визнав повністю. Прокурором надано суду беззаперечні докази, що підтвердили висунуте обвинувачення.
Як результат, чоловіка засуджено за інкримінований йому злочин, передбачений ст. 126-1 Кримінального кодексу України, до 1 року позбавлення волі з іспитовим строком та покладенням на нього низки обов’язків, визначених законодавством.
За інформацією Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.