Патрульні з’ясували обставини пошкоджень на центральній алеї Чернігова
Сьогодні вночі, проїжджаючи центральною площею міста, екіпаж патрульної поліції звернув увагу на свіжі сліди автомобільних шин, які вели в напрямку тротуару.
Зупинившись та ретельно оглянувши автомобільний слід, охоронці порядку дійшли висновку, що сталася ДТП. Сліди коліс закінчувалися біля бетонного огородження зеленої зони алеї, а на самому огородженні чітко видно місце удару та пошкодження облицювання.
На проспекті Миру, в напрямку виїзду з Чернігова, поліцейські побачили позашляховик, який стояв біля краю проїжджої частини. З’ясувалося, що це Mercedes-Benz GL 500. На водійському сидінні перебувала жінка. Передня частина транспортного засобу була розбита.
Жінка повідомила патрульним, що вона водійка і дійсно потрапила в ДТП. Рухаючись площею по колу, під час повороту ліворуч не впоралася з керуванням, виїхала на тротуар та зіткнулася з бетонним огородженням.
Від медичної допомоги водійка відмовилася. На запитання, чому не повідомила до поліції та залишила місце автопригоди, відповіла, що злякалася.
Поліцейські склали 2 адміністративних протоколи: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.