Чернігівський рибоохоронний патруль знищив понад 3 км сіток
Другого грудня Чернігівський рибоохоронний патруль знищив 150 од. заборонених знарядь лову: сіток зяберних (одностінних) – 118 од., сіток поріжних – 27 од. та 5 од. ятерів. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 3 172 метрів.
Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників протягом 2020 року та згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна. Ліквідація здійснювалася шляхом приведення сіток у непридатність для використання – рубанням та різанням.
У заході також взяли участь представники Головного управління Державної податкової служби в Чернігівській області, фінансового управління Чернігівської міської ради та головний державний виконавець Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові.
«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що з ними робити – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», - повідомив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.
Довідкова інформація:
З початку 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 1 485 од. заборонених знарядь лову, в тому числі 28 374 метри сіток.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.