Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 січня, 11:41:18

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

01.12.2020   17:54Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Захворювання виявили у 48 чернігівців, 89 ніжинців, 32 прилучан, 49 жителів Ріпкинського району, 43 – Борзнянського, 28 – Козелецького, 18 – Чернігівського, 10 – Куликівського. По чотири інфікованих у Семенівському та Новгород-Сіверському районах, троє у Ніжинському, восьмеро Сосницькому і двоє у Корюківському. З них 17 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо шість летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли четверо ніжинців: двоє 63-річних чоловіків, жінка 76 років та 59-річний чоловік, а також двоє жителів Прилук: 55 і 67 років. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 227 осіб. З них 18 чернігівців, стільки ж жителів Корюківського району, по 14 мешканців Ніжинського і Ріпкинського, по 15 - Куликівського й Чернігівського районів, по вісім - Борзнянського та Сосницького. Дев’ятнадцять одужавших у Козелецькому, по п’ять - у Бобровицькому та Носівському районах, по сім - у Бахмацькому й Семенівському, по 16 - у Менському та у Ніжині. Шестеро хворих одужало у Сновському районі, 10 - в Ічнянському, по 13 - у Новгород-Сіверському та у Прилуках. З них 17 інфікованих перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 18 713 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 8212 пацієнтів одужало;
– 9597 — лікується амбулаторно;
– 601 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 275 летальних випадків;
– 28 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
В області за минулу добу проведено 306 ПЛР-досліджень та. 750 ІФА-тестів.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини