Виявлено 221 новий випадок COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.
Захворювання виявили у 118 чернігівців, 30 ніжинців, 24 жителів Ніжинського району, 20 – Козелецького, 15 – Чернігівського. У Талалаївському районі виявлено 13 нових випадків та один у Сосницькому. З них 11 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо ще три летальні випадки. Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли 83-річна прилучанка, 70-річна жителька Варвинського району та 58-річна – Козелецького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 190 осіб. З них 18 чернігівців, 17 жителів Козелецького району, 16 – Корюківського, 13 ніжинців, стільки ж мешканців Борзнянського та Куликівського районів. По п’ять одужавших у Семенівському, Сновському, Бахмацькому та Новгород-Сіверському районах, по 12 у Бобровицькому, Ніжинському і Чернігівському, по шість у Варвинському й Ріпкинському. Вісім хворих одужало у Прилуках, стільки ж у Менському і Сосницькому районах, а також по чотири у Коропському та Ічнянському. З них 17 інфікованих перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 18 375 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 7985 пацієнтів одужало;
– 9512 — лікується амбулаторно;
– 581 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 269 летальних випадків;
– 28 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено 252 ПЛР-дослідження та 980 ІФА-тестів.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.