Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 32 пожежі, 18 з яких виникли в житловому секторі громадян, 1 на об'єкті, 4 на транспорті та 9 інших. Вогнем пошкоджено 17 будівель різного призначення та 3 одиниці техніки. На жаль, під час пожеж загинуло 3 особи, ще 1 врятовано.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 2 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів, які були виявлені у Борзнянському та Бобровицькому районах Знешкоджено та знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 76 мм та ручну гранату РГД-33 часів Другої світової війни.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини двічі залучалися для проведення робіт по вилученню тіл загиблих з води та тричі до проведення аварійних робіт під час дорожньо-транспортних пригод, а також 13 раз для надання допомоги громадянам, проведення інших невідкладних робіт, виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.
З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14
Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.
Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31
Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.
Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29
Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.
Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17
7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.