З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників
2700 застрахованих осіб (працюючих громадян) Чернігівщини, з них - 715 медичних працівників, з початку пандемії знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним доглядом, а в Україні відповідно - 50 тисяч осіб, з них - 10 тисяч медпрацівників.
Для них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток,починаючи з шостого дня ізоляції (перші 5 днів фінансує роботодавець).
Станом на 25 листопада управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Чернігівській області прийнято на оплату 16 824 дні ізоляції від коронавірусної хвороби на суму 2,9 млн гривень.
Єдиною підставою для нарахування такої допомоги є виданий у встановленому порядку лікарняний листок із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11».
Прес - служба управління виконавчоїдирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.
12 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.