Виявлено 398 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.
ПЛР-тести підтвердили захворювання у 90 чернігівців, 100 ніжинців, 30 прилучан, 35 жителів Корюківського району, 25 – Козелецького, 24 – Семенівського, 22 – Бахмацького, 19 – Новгород-Сіверського, 18 нових випадків зафіксовано у Ніжинському, 11 - у Куликівському, 10 - у Ріпкинському та шість - у Сосницькому. По два нових випадки інфікування виявлено у Носівському, Прилуцькому та Борзнянському районах, по одному - в Городнянському і Сновському. З них 19 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо шість летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли троє ніжинців (двоє чоловіків 65 і 66 років, 54-річна жінка). У Сновському районі помер 87-річний чоловік, у Прилуцькому - 83-річна жінка, у Козелецькому - 53-річна. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
В області одужали від коронавірусної інфекції ще 163 хворих. Серед них 15 чернігівців, 18 ніжинців, семеро прилучан. У Ніжинському районі одужали 14 осіб, у Корюківському - 13, у Борзнянському - 12, у Ріпкинському - 11, у Козелецькому і Чернігівському - по дев'ять, у Бахмацькому й Куликівському - по вісім, у Семенівському, Сновському та Коропському - по троє. Одужали десять жителів Бобровицького району, шестеро - Менського, п'ятеро у Новгород-Сіверському і стільки ж у Носівському, двоє у Сосницькому і стільки ж в Ічнянському. З них 27 осіб перебували на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 15 405 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 6897 пацієнтів одужало;
– 7654 — лікується амбулаторно;
– 583 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 244 летальних випадків;
– 27 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 246 ПЛР-досліджень. 570 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.