Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 03:26:54

324 тисячі гривень аліментів від виконання боржниками суспільно корисних робіт

24.11.2020   09:03Агенцiя

Понад 1 мільйон гривень аліментів отримали діти Полтавської, Сумської та Чернігівської областей від виконання боржниками суспільно корисних робіт.

Таким чином з початку 2020 року державні виконавці забезпечили стягнення аліментів малечі Полтавщини у розмірі 415 тисяч гривень, Сумщини – 330 тисяч гривень та 324 тисячі гривень аліментів отримали від виконання боржниками суспільно корисних робіт діти на Чернігівщині.

Цікаво, що органам державної виконавчої служби доводиться застосовувати своєрідні важелі впливу, спрямовані на стимулювання відповідальної поведінки у несумлінних батьків. Суспільно корисні роботи є гарним прикладом дієвості примусових заходів, які державні виконавці застосовують до злісних неплатників аліментів.

Підставою для притягнення боржників до виконання таких робіт є заборгованість по сплаті аліментів понад 6 місяців, вид яких визначається органом місцевого самоврядування та призначаються за рішенням суду на строк від 120 до 240 годин і виконуються не більше 8 годин на день.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини