Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 15:40:30

На Чернігівщині під час пожеж загинуло дві людини, ще одна отримала опіки

10.10.2012   14:13Агенцiя

9 жовтня о 07:27 на пункт зв'язку 16-ї державної пожежно-рятувальної частини у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків по вул. Шевченка, що в с. Липів Ріг.

Сусід помітив задимлення всередині помешкання та зателефонував на "101". На місце події оперативно прибув підрозділ МНС та місцева пожежна команда села. Під час гасіння, рятувальниками були знайдені тіла 56-річної господарки оселі та її 35-річного сина. Як з'ясувалось, за життя загиблі зловживали алкоголем. Вдень  напередодні трагедії жінка з сином розпивали спиртні напої. Лягаючи відпочивати син закурив у ліжку, а коли засинав - випустив з рук недопалок. Як результат, виникла пожежа, внаслідок якої люди загинули. Внаслідок пожежі вогнем знищено домашнє майно та пошкоджено стіни.

Вночі 10 жовтня у с. Старий Биків Бобровицького району сталася пожежа житлового будинку, внаслідок якої господаря з опіками 2-3 ступеню 7% верхніх та нижніх кінцівок тіла госпіталізовано до районної лікарні. Причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Вогнем знищено веранду та пошкоджено покрівлю будинку.

Слід зазначити, що подібні обставини є досить частою причиною трагедій, адже напідпитку людина втрачає відчуття небезпеки та проявляє необережність у поводженні з вогнем, при користуванні опаленням чи побутовими електричними приладами. У зв'язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області звертається до населення з проханням не зловживати алкоголем, контролювати свої дії та дотримуватися правил пожежної безпеки.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини