Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 20:45:16

"Автострада" вдвічі задрала ціну на щебеневу суміш, вигравши 65 мільйонів із мінімальною знижкою

31.10.2020   13:40Агенцiя

27 жовтня Служба автомобільних доріг у Чернігівській області підписала договір з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» на капітальний ремонт дороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка вартістю 65,48 млн гривень.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Знижка по відношенню до очікуваної вартості закупівлі становить менше 2% – компанія розіграла підряд із ТОВ «ШБУ-77», з яким практично не торгується на аукціонах.

Згідно з локальним кошторисом, компанія запропонувала такі ціни на матеріально-технічні ресурси (з доставкою та ПДВ):
    Бітуми нафтові для покрівельних мастик БНМ-75/35 – 13 974 грн/т;
    Щебінь фракції 20-40 марки М1000 – 968 грн/м3; фракції 40-70 – 1 293 грн/м3;
    Бітумна дорожня емульсія ЕКШ-50 – 17 059 грн/т, така ж модифікована – 18 466 грн/т;
    Дрібнозернистий щільний асфальтобетон типу А марки 1 на бітумі БНД 60/90 – 3 087 грн/т;
    Суміш ЩМАС-20 на бітумі БМПА 60/90-53 – 3 858 грн/т;
    Щебенево-піщана суміш С7 – 1 407 грн/м3;
    Гарячий піщаний асфальтобетон типу Г марки 1 – 2 977 грн/т.

Ціни «Автостради» на асфальт, щебенево-піщану суміш, а також на бітумну емульсію є вищими за ціни на тендері Чернігівської САД два тижні тому, де також перемогла «Автострада»: там асфальтобетон типу А марки 1 коштує 2 950 грн/т, суміш С7 – 834 грн/м3; звичайна дорожня емульсія коштує 16 972 грн/т, а модифікована – 18 380 грн/т.

Згідно з моніторингом ДерждорНДІ за липень по Чернігівській області, щебенево-піщана суміш С7 коштувала 722 грн/м3, тобто вполовину дешевше за ціну «Автостради». Ціни «Автостради» на дрібнозернистий асфальт, суміш ЩМА-20 та бітумну дорожню емульсію порівняти з ринковими неможливо, оскільки в моніторингу відсутні дані щодо цих матеріальних ресурсів по Чернігівській області.

На аукціонах «СУНП «Автострада» та «ШБУ-77» на тендерах Чернігівської САД зустрічалися п’ять разів, причому середній рівень знижки компанії-переможця по відношенню до очікуваної вартості закупівлі становив лише 3%.

Вінницьким підприємством ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» володіє Максим Шкіль – екс-помічник нардепа «Партії регіонів» Миколи Дем’янка.

Власником ТОВ «ШБУ-77» є киянин Андрій Білоус – менеджер будівельного холдингу кремлівського олігарха Олега Дерипаски.

http://nashigroshi.org/2020/10/31/avtostrada-vdvichi-zadrala-tsinu-na-shchebenevu-sumish-vyhravshy-65-mil-yoniv-iz-minimal-noiu-znyzhkoiu/

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини