Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 04:06:07

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

31.10.2020   10:23Агенцiя

З 01.10.2020 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

З початку епідсезону по області зареєстровано 17190 випадків захворювання на грип та ГРВІ, в т.ч. 5786 дітей.

За 43 тиждень 2020 року в області захворіло 4569 осіб, з них 1064 дитини, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 40,0%. Госпіталізовано 73 особи, з них 30 дітей (41,0%).

По м. Чернігову захворіло 2467 осіб, з них дітей - 446, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 9,9%.

В аптечних закладах області є вакцини для профілактики грипу: «ДжісіФлю» та «Ваксігрип».

З початку епідсезону вакциновано проти грипу 505 осіб, в т.ч. 101 дитина віком до 6 років.

Матеріал від хворих на грип та ГРВІ у вірусологічну лабораторію не надходив.

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»

Останні новини Чернігівщини

Звернення до представників засобів масової інформації та мешканців Чернігова 10:58

Шановні представники ЗМІ та чернігівці! Просимо вас уважно поставитися до цього повідомлення та відповідально поширювати будь-яку інформацію, що стосується наявності у ваших домівках світла, води, газу та тепла.

Виокремити актуальні потреби в медицині, освіті та соціальній сфері прикордонних громад Чернігівщини: в регіоні працює команда ЮНІСЕФ 10:57

Вкотре на Чернігівщині – команда Представництва ЮНІСЕФ в Україні. У фокусі візиту – вивчити потреби регіону та визначити напрямки, де може допомогти Фонд.

З пунктами незламності і генераторами: як функціонує Корюківський район після ударів по енергетиці 10:56

Попри складну ситуацію в енергосистемі через ворожі удари по громадах Корюківського району, об’єкти соціальної сфери продовжують працювати. Всюди – на альтернативних джерелах.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:52

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

23 жовтня: цей день в Україні і світі

23 жовтня: цей день в Україні і світі 09:37

ДЕНЬ 1338 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1338 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини