Скейт-парк на бульварі по просп. Миру доглядатиме громадська організація, створена самими екстремалами
Територія скейт-парку на бульварі по просп. Миру від вул. Івана Мазепи до вул. С. Русової буде закріплена за громадською організацією «Екстримали», з метою належного його утримання. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 жовтня.
Управління житлово-комунального господарства міськради з цією громадською організацією підпише договір, відповідно до якого на закріпленій території забезпечуватиметься санітарне очищення та прибирання, утримання зелених насаджень, виконання відповідних робіт з утримання та ремонту, схоронність та відновлення (ремонт, заміна комплектуючих тощо) об’єкта благоустрою, а також контроль за його безпечною експлуатацією третіми особами.
Крім того, закріплена територія об’єкта благоустрою може використовуватися тільки для відпочинку та спортивної діяльності, задоволення рекреаційних та фізично-оздоровчих потреб дітей та дорослих. А розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, у тому числі для здійснення підприємницької діяльності, здійснення торгівельної діяльності, надання інших послуг на закріпленій території об’єкта благоустрою не допускається.
Фінансування відповідних робіт з утримання проводиться за рахунок виконавця.
- Дуже важливо, коли в місті створюється соціальний об’єкт і відповідальність за нього покладається саме на тих, хто найбільше в ньому зацікавлений. Я думаю, що це чудова ініціатива, - прокоментував рішення під час його обговорення виконкомом заступник міського голови Олександр Ломако, який головував на засіданні.
У Чернігові це не єдиний випадок, коли догляд за соціальними об'єктами беруть на себе громадські організації або господарюючі суб'єкти. Зокрема, такий договір з громадською організацією готується щодо баскетбольного майданчика на "Шерстянці". Також, наприклад, комунальним жеком підписаний договір приватною компанією-управителем про те, що вона буде обслуговувати дитячий майданчик по вул. 1 Травня, 191. Про це в коментарі журналістам після засідання виконкому розповів керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.