Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 08:20:57

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

30.10.2020   18:20Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 жовтня зафіксовано 167 нових випадків інфікування COVID-19.

Захворювання виявлено у 58 чернігівців, 14 ніжинців, 14 жителів Ічнянського району, 17 – Носівського, 18 – Коропського. По дев’ять інфікованих у Бахмацькому та Менському районах, по чотири у Сновському і Чернігівському. По три випадки у Козелецькому і Куликівському, по одному у Сосницькому і Городнянському районах. Семеро хворих у Ріпкинському, п’ятеро у Ніжинському районах. З них сімнадцять осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

За минулу добу від коронавірусу одужало 94 жителі Чернігівської області: 16 чернігівців, дванадцять ніжинців, семеро прилучан, дев’ять жителів Чернігівського району, 8 – Корюківського. Семеро хворих одужали у Ічнянському і стільки ж Коропському районі, шестеро у Козелецькому і у Носівському, по чотири у Бахмацькому та Куликівському, троє хворих одужало у Сновському районі та п’ятеро у Ніжинському. З них 23 особи лікувалися у закладах охорони здоров’я.

Загалом в області 8616 підтверджених діагнозів COVID-19, з них:
- 4004 пацієнти одужало;
- 4019 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 429 перебуває на госпіталізації у закладах охорони здоров’я;
- 141 летальний випадок;
- 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу проведено 1061 ПЛР-тест та 890 ІФА-досліджень.

–    Згідно з рішенням державної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 2 листопада Чернігів залишається у «червоній» карантинній зоні, також у цю зону епідемічної небезпеки потрапив Варвинський район. Решта області в «помаранчевій» зоні. На сьогодні, в області 4448 активних випадків коронавірусу. Закликаємо дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції та правил особистої гігієни. Ваше здоров’я, здоров’я рідних та близьких у ваших руках, – підкреслив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини