У Чернігові нетверезий водій протаранив будинок
Вчора ввечері на лінію 102 надійшов виклик щодо дорожньо – транспортної пригоди на вулиці Хлібопекарській.
Прибувши на місце події інспектори встановили, що 58-річний житель Менського району, керуючи мікроавтобусом IVECO, не вибрав безпечної швидкості, не впорався із кермуванням вилетів на узбіччя та зупинився у житловому будинку.
На щастя, ніхто не постраждав.
Як з’ясувалось, посвідчення водія порушник не мав, бо в січні цього року вже був позбавлений права керування. Від самого початку спілкування охоронці порядку помітили у громадянина зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік категорично відмовився від проходження медичного огляду у встановленому законом порядку.
Поліцейські склали на водія кілька адміністративних матеріалів, а саме: за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння вчинене повторно протягом року), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом собою, що позбавлена права керування) КУпАП.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв