Виявлено 211 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.
Захворювання виявлено у 111 чернігівців, 25 жителів Чернігівського району, 28 - Варвинського, тринадцяти - Борзнянського, у восьми жителів Талалаївського та восьми з Новгород-Сіверського районів, шістьох з Менського, п'ятьох із Срібнянського. Захворіли четверо ніжинців, двоє мешканців Козелецького та один житель Ніжинського районів. З них одинадцять осіб перебувають на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На сьогодні стало відомо про ще три летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли двоє чоловіків, 52-річний ніжинець та 63-річний житель Козелецького району, а також 65-річна жінка з Городні. Усі вони мали супутні захворювання. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусу в області одужало 93 хворих. Серед них 17 чернігівців, 11 ніжинців, 8 прилучан, 12 жителів Чернігівського району, вісім – Ніжинського, п'ятеро - Ічнянського. Одужало семеро хворих у Бобровицькому та стільки ж у Куликівському, по троє - у Борзнянському, Прилуцькому й Новгород-Сіверському. Одужали четверо хворих у Бахмацькому та у Носівському районах, один у Срібнянському. З них вісімнадцять осіб перебували на госпіталізації.
Загалом в області 8292 підтверджених діагнозів COVID-19, з них:
- 3807 пацієнтів одужало;
- 3928 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 403 перебуває на госпіталізації у закладах охорони здоров’я;
- 131 летальний випадок;
- 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу проведено 700 ПЛР-тестів та 580 ІФА-досліджень.
– Ситуація з поширенням COVID-19 в області складна, на сьогодні маємо 4331 активний випадок коронавірусної інфекції, тому нехтувати встановленими МОЗ правилами не варто. Також нагадуємо алгоритм дій при виникненні симптомів схожих на коронавірус: залишайтесь вдома, самоізолюйтесь від рідних, зателефонуйте своєму сімейному лікарю та дійте за його вказівками. Якщо відчуваєте задишку або висока температура не спадає - викликайте швидку допомогу, - зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.