Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака
26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Полювання на тварину, а саме зайця русака, відбувалося з квадроциклу у заборонений для цього час (затемна) та у заборонені для полювання цього виду тварин строки.
Впольовану тварину інспектори вилучили та склали на порушника адміністративний протокол за частиною 2 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Разом з незаконно впольованим зайцем була вилучена зброя та набої до неї, а також транспортний засіб чоловіка (квадроцикл).
Збитки, завдані внаслідок порушення Правил полювання, склали 8000 гривень.Усі матеріали направлені до місцевого суду.
Державна екологічна інспекція у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47
У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.

15 жовтня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1330 Російська агресія - Day 1330 Russian aggression
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.