Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 06:15:51

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

27.10.2020   14:45Агенцiя

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Керівники структурних підрозділів та виконавчих органів виконавчого комітету Ніжинської міської ради прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та завдання на поточний тиждень.

За минулий тиждень до виконавчого комітету надійшло 102 вхідних документа від юридичних осіб та 63 від фізичних осіб.

По місту проводиться капітальний ремонт доріг по вул. Думська, Некрасова, Студентська та вул. 3-ій мікрорайон.

Стосовно освітнього процесу. На сьогодні Міністерство освіти та науки не дає точних рекомендацій щодо відновлення навчального процесу, але вже в середу-четвер потрібно остаточно визначитися, чи будуть школярі та вчителі міста виходити на навчання, чи продовжувати канікули. Відповідно до пропозицій  Міністерства пропонується початкову школу відновити у звичному режимі, а середню і старшу ланку перевести на змішану форму навчання.

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Павло Глушко проінформував, що спортивні заходи проводяться з дотриманням карантинних вимог.

На території ніжинської громади постійно проводяться перевірки закладів освіти, торгівлі та суб’єктів підприємницької діяльності на предмет дотримання карантинних вимог. Здійснено 8 перевірок. Три позапланові, були перевірені дошкільні заклади освіти і один медичний заклад. У дошкільних закладах були відібрані проби води та проведені вимірювання інших зразків.

Були обстежені два заклади громадського харчування і центральний КООП Ринок. В нічний час здійснені перевірки закладів харчування та складено поліцією протоколи про порушення постанови КМУ №641 зі змінами.

Працівниками поліції було зафіксовано неповнолітніх біля колишнього садочка (Карамболь) та складено протоколи на батьків, тих дітей які порушують громадський порядок. Поліція й надалі буде патрулювати даний мікрорайон.

На поточному тижні заплановано перевірити родини, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Продовжується контроль за дотриманням правил благоустрою по місту. Складаються протоколи та приписи щодо недотримання правил благоустрою, ведеться робота з власниками реклами.

Всі структурні підрозділи виконавчого комітету та управління здійснюють прийом громадян з дотриманням карантинних вимог.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини