Посадовця засуджено за недбалість при розпорядженні коштами бюджету
За принципової позиції Прилуцької місцевої прокуратури вироком Прилуцького міськрайонного суду від 23.10.2020 колишню посадову особу Прилуцької міської ради засуджено за службову недбалість.
У судовому засіданні прокурором доведено, що у вересні 2017 року начальник управління Прилуцької міської ради закупив за державні кошти товари за завищеними, порівняно з ринковими, цінами, переплативши понад 65% їх вартості, внаслідок чого заподіяв збитків бюджету на суму 157 тис.грн.
Прокурором в судовому засіданні доведено його винуватість у скоєнні кримінального правопорушення.
Незважаючи на заперечення своєї вини обвинуваченим, суд, дослідивши надані прокурором та стороною захисту докази, визнав обвинуваченого винним за ч.1 ст.367 КК України, призначив покарання у вигляді штрафу в сумі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно-господарських обовязків строком на 2 роки, а також присудив стягнути матеріальні збитки на користь місцевого бюджету.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.