Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини провели профілактичні інструктажі на території 32 населених пунктів
З метою профілактики пожеж і надзвичайних подій, випадків травмування та загибелі людей на них в умовах осінньо-зимового періоду, впродовж минулого тижня співробітники районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз’яснювальні відпрацювання та інструктажі серед мешканців приватного житлового сектору на території 32 населених пунктів.
Під час профілактичних бесід рятувальники розповіли громадянам про випадки виникнення резонансних пожеж, які мали місце на території області останнім часом, а також їх головні причини і наслідки.
Звернули увагу на необхідність постійного утримання в безпечному протипожежному стані опалювальних печей, обігрівачів, електромереж, дотримання правил обережного поводження з вогнем, зокрема під час перебування у природних екологічних системах.
Крім того, надзвичайники довели, як себе поводити у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
Для детального ознайомлення із заходами безпеки та алгоритмом дій у разі виникнення ситуацій різного характеру рятувальники надали мешканцям житлового сектору профілактичні пам’ятки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.