Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 08:47:44

В одному з домоволодінь виявлено рослини коноплі та обладнання для їх вирощування

26.10.2020   08:14Агенцiя

Здійснюється розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного вирощування конопель (ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України).

У ході проведення розслідування, на підставі ухвали суду, 22 жовтня, дізнавачами за участю прокурорів та оперативних співробітників Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області ДСР Нацполіції України проведено обшук земельних ділянок, будівель та споруд, які належать жителю м. Чернігова, під час якого виявлено та вилучено рослини коноплі та обладнання для їх вирощування.

На цей час вилучені предмети направлено для проведення відповідних експертиз.

Досудове розслідування триває, з метою встановлення причетних до злочинної діяльності осіб проводяться слідчі (розшукові) дії.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес - служба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Наш обов’язок – пам’ятати: в обласному центрі вшанували жертв голодоморів 08:43

22 листопада до меморіального заходу біля П’ятницької церкви у Чернігові приєдналися представники державних органів, історики, молодь, громадські активісти та усі небайдужі.

Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20

Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини