У день виборів поліція Чернігівщини негайно реагує на всі правопорушення
Поліцейські охороняють публічний порядок як на кожній виборчій дільниці, так і за їх межами по всій території області.
- Поліція Чернігівської області грамотно розподілила всі наявні сили і засоби. Поліцейські є на кожній дільниці, у відділах та відділеннях поліції цілодобово чергують слідчо-оперативні групи. Правопорядок на території області контролюють групи реагування патрульної поліції. На випадок надзвичайних подій створено резерв з бійців роти поліції особливого призначення, співробітників роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції, Національної гвардії та прикордонників. У разі потреби вони виїдуть за викликом до будь-якої точки області, - підкреслив заступник начальника Головного управління Нацполіції Олександр Комлик.
Як відомо, з 12 жовтня поліція розпочала роботу за посиленим варіантом несення служби. До забезпечення правопорядку під час волевиявлення громадян в Україні залучені близько 140 тисяч правоохоронців з різних відомств,у тому числі понад 75 тисяч – саме поліцейських.
Перед виїздом на дільниці усі поліцейські засвоїли навчальний курс з питань виявлення та алгоритму реагування на порушення виборчого законодавства, за які передбачається як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Ці навчальні матеріали спільно підготували Національна поліція України та Громадянська мережа «ОПОРА».
Несення служби в режимі посиленого варіанту триватиме до 1 листопада 2020 року.
Нагадаємо, правоохоронці залишаються поза політикою, головна мета поліції – охорона публічного порядку та недопущення протиправних дій.
Якщо ви стали свідком правопорушення, негайно телефонуйте за номером 102 або звертайтеся по допомогу до поліцейського, який несе службу безпосередньо на виборчій дільниці.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression