Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 11:21:09

Держпродспоживслужба Чернігівщини продовжує здійснювати контроль за об’єктами нагляду щодо дотримання ними протиепідемічних вимог

20.10.2020   13:28Агенцiя

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області постійно здійснюється державний контроль за дотриманням санітарного законодавства на об'єктах нагляду згідно встановлених вимог щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

З 15 по 17 жовтня спільно з  представниками Національної поліції проведено 170 перевірок дотримання протиепідемічних заходів у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а також у закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами та на агропродовльчих ринках.

У тому числі здійснено 47 перевірок закладів громадського харчування у  вечірній час.

За результатами здійснених перевірок вжиті заходи у відповідності до законодавства, в тому числі посадовими особами складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області вкотре звертає увагу громадян та суб’єктів господарювання на необхідність дотримання протиепідемічних заходів:

*перебування в громадських будинках і спорудах, а також у громадському транспорті у вдягнутих засобах індивідуального захисту (респіраторах або захисних масках);
*обробка рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активнодіючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% - для етилових спиртів;
* дотримання фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра;
*здійснення вологого прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук (ручки дверей, місця для сидіння, раковини, столи тощо з використанням миючих та дезінфікуючих (в кінці зміни) засобів не рідше ніж кожні 2 години, перед відкриттям та після закінчення робочого дня/зміни.

Також Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області забезпечує інформування населення щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, дотримання протиепідемічних вимог, зокрема в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, на ринках та в громадському транспорті.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини