Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 19:48:08

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

19.10.2020   17:49Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 31 пожежу, 14 з яких виникли в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 3 інші та 12 в природних екологічних системах, зокрема 2 загоряння торфу, 10 займань сміття і сухої рослинності. Вогнем знищено автомобіль, пошкоджено 11 будівель, площа пожеж у природних екологічних системах склала понад 26 га. 18 жовтня у смт Куликівка надзвичайники врятували із задимленого продуктами горіння будинку двох дітей 2013 та 2015 років народження. Нажаль, у м. Корюківка через власну необережність при поводженні з вогнем загинула 87-річна власниця помешкання.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 13 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів, які були виявлені у Ічнянському (тричі), Городнянському (двічі), Корюківському (двічі), Прилуцькому (двічі), Бахмацькому, Козелецькому, Куликівському та Ріпкинському районах. Знищено у встановленому порядку 28 боєприпасів, з них 11 артилерійських снарядів калібром 45, 76, 85, 122 та 152 мм, 11 мінометних мін калібром 50 та 82 мм, 6 авіаційних бомб АО-2,5, АО-10, АО-25.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 13 разів залучалися для надання допомоги громадянам, проведення пошукових та інших невідкладних робіт, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини