Горять будівлі, гинуть люди
Протягом минулих вихідних на Чернігівщині зареєстровано 10 пожеж, 2 з яких на об'єктах, ще 8 в житловому секторі. Внаслідок пожеж одна людина загинула, ще дві особи врятовано. Вогнем знищено або пошкоджено 6 будівель, 24,5 тони грубих кормів, збитки від пожеж склали 12,9 тис. гривень.
Так, 6 жовтня о 10:09 у с. Стара Рудня Щорського району сталася пожежа Святоуспенської церкви Московського патріархату. Вогнем знищено веранду на площі 24 м. кв., пошкоджено стіни. Ймовірною причиною пожежі послужив підпал, проводиться розслідування.
У с. Лашуки Городянського району о 13:55 виникла пожежа, внаслідок якої вогнем знищено 20 тон грубих кормів. Причина та збитки наразі встановлюються. Сума врятованих матеріальних цінностей склала 70 тис. гривень.
У райцентрі Щорс о 15:40 сталася пожежа лазні. Вогнем знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено стіни та перекриття. Причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Завдяки оперативним та професійним діям працівників МНС врятовано матеріальних цінностей на суму 200 тис. гривень.
О 05:14 у Чернігові до Територіального управління МНС надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир житлового будинку по вул. Елеваторна, 2. Причиною пожежі стало куріння у ліжку господарки квартири. Від отруєння димом жінка загинула.
У зв'язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області звертається до населення з проханням дотримуватись вимог пожежної безпеки! Не зловживайте алкоголем, проявляйте обережність у поводженні з вогнем та при курінні Перевіряйте справність приладів опалення та електрообладнання. Дбайте про своє життя.
Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.