Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 216, одужали 96, померли п'ятеро
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 жовтня зафіксовано 216 нових випадків інфікування COVID-19.
ПЛР-тест підтвердив захворювання у 111 чернігівців, 32 ніжинців, двох прилучан, 15 жителів Носівського району, 13 – Корюківського, дев’яти – Куликівського. По три випадки інфікування у Сновському, Чернігівському, Козелецькому, Менському районах, по п’ять у Ніжинському, Коропському, Ріпкинському. Шестеро хворих у Талалаївському районі та один у Бахмацькому. З них двадцять чотири особи перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо п’ять летальних випадків спричинених захворюванням COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
Від коронавірусної інфекції одужало 96 жителів Чернігівської області: 14 чернігівців, 19 ніжинців, вісім прилучан, 31 житель Варвинського району, 10 – Козелецького, шість – Корюківського. По два одужавших у Менському та Сновському районах, четверо - у Чернігівському.
З них тринадцять хворих були госпіталізовані.
Загалом в області 6397 підтверджених діагнозів COVID-19, з них:
- 2879 пацієнтів одужало;
- 2964 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 430 перебуває на госпіталізації у закладах охорони здоров’я;
- 106 летальних випадків;
- 18 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
Наразі в регіоні 3394 активних випадків коронавірусу.
За минулу добу проведено 916 ПЛР-тестів та 1115 ІФА-досліджень.
– У четвер на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були визначені нові карантинні зони. Чернігівська область вся увійшла до "помаранчевої" зони, окрім міст Чернігів і Ніжин. Останні віднесені до "червоної" зони. Цей розподіл діятиме з 00 годин 00 хвилин понеділка 19 жовтня. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів, – зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.