Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 22:25:33

Штраф за несвоєчасну сплату аліментів – винагорода дитині за тривале очікування

16.10.2020   08:10Агенцiя

Сучасне законодавство, завдяки чинним санкційним нормам, має доволі переконливий вплив на неплатників аліментів.

За допомогою постанов державні виконавці не тільки обмежують безвідповідальнихбатьків у правах, арештовують їх майно ірахунки, а й накладають штрафи за вимушене очікування дітей.

Як розповіла очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН,щоб не траплялись випадки, коли малеча тижні, місяці або ж навіть й роки чекає на батьківську фінансову допомогу, фахівці юстиції застосовують певний перелік примусових заходів. Одним з них є система штрафів. Зачас, який родина не отримувала призначені судом кошти,боржник сплатить певний відсоток від загальної суми боргу.

Відтак:
- за 1 рік несплати аліментів – 20%;
- за 2 роки – 30%;
- за 3 роки – 50%.

Керівниця звернула увагу, що кошти, отримані від сплати громадянами штрафів, у повному обсязі перераховуються на користь стягувача. З початку 2020 року таким чиномправники міжрегіонального управління стягнули з батьків аліментників 3 мільйони гривень, зокрема на Полтавщині– понад 1 мільйон гривень, на Сумщині – 1,3 мільйона гривень та майже 700 тисяч гривень на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини