Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 18:17:12

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 107, померли четверо

15.10.2020   17:31Агенцiя

ПЛР-тест підтвердив захворювання у 37 чернігівців, 27 ніжинців, 31 жителя Бахмацького району, дев'ятьох - Козелецького, двох - Ніжинського та одного мешканця Носівського району.

З них дев' ять хворих перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно. 

На жаль, маємо ще чотири летальні випадки. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померла 70-річна жителька Менського району. Вона мала супутні патології. Ще троє чоловіків з Чернігова померли від основних захворювань, але з супутнім діагнозом коронавірус. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих. 

Загалом в області 6181 підтверджений діагноз COVID-19, з них:

- 2783 пацієнти одужало;

- 2855 знаходяться на амбулаторному лікуванні;

- 424 перебуває на госпіталізації у закладах охорони здоров’я;

- 101 летальний випадок;

- 18 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу проведено 770 ПЛР-тестів та 1210 ІФА-досліджень. 

- Ситуація з поширенням COVID-19 складна, на сьогодні 3279 активних випадків коронавірусної інфекції, тому нехтувати встановленими МОЗ правилами не варто. Будьте уважні до свого здоров'я і у випадку виникнення питань телефонуйте на гарячу лінію: 0800507070, - сказав заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини