Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 13:08:08

Піротехніки знищили 2 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни

15.10.2020   08:11Агенцiя

12 жовтня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено два вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

Мінометну міну калібром 82 мм напередодні під час збирання грибів виявили жителі столиці у лісовому масиві поблизу с. Короп'є Козелецького району, а на артилерійський снаряд калібром 122 мм неподалік с. Городище Бахмацького району натрапили "чорні" археологи під час пошуку історичних артефактів.

В обох випадках під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів піротехніки ДСНС не виявили. До їх прибуття місця знахідок охороняли працівники Національної поліції.

Останні новини Чернігівщини

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

18 лютого: цей день в Україні і світі

18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52

День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression