Перелік медичних закладів області клінічні лабораторії яких пройшли ретестування на виявлення імуноглобулінів M та G до SARS-CoV2
Увага!
1. Чернігівська міська лікарня №1
2. Чернігівська міська лікарня №2
3. Чернігівська міська лікарня №3
4. Чернігівська міська лікарня №4 (тільки Ig G)
5. Чернігівська центральна районна лікарня
6. Чернігівська обласна лікарня
7. Обласний центр соціально-значущих хвороб
8. Прилуцька центральна міська лікарня
9. Корюківська центральна районна лікарня (тільки Ig G)
10. Ніжинська центральна міська лікарня
11. Бобровицька центральна районна лікарня
12. Козелецька центральна районна лікарня (тільки Ig М)
13. Бахмацька центральна районна лікарня
14. Державна установа "Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області".
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв