Поліція з’ясовує всі обставини смертельної ДТП на Ічнянщині
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП, внаслідок якої загинув водій та травмувався пасажир автомобіля.
5 жовтня близько опівночі на трасі Т-25 між селом Гужівка та м. Ічня на заокругленій ділянці дороги сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль «БМВ» з’їхав у кювет і перекинувся на дах. Внаслідок автопригоди 42-річний водій від отриманих травм загинув на місці, а 32-річний пасажир був госпіталізований.
На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.
Слідчі поліції встановлюють повну картину дорожньо-транспортної пригоди у рамках провадження, відкритого за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression