Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 09:13:41

Міський голова Чернігова захворів коронавірусом

01.10.2020   10:26Агенцiя

За словами заступника мера Чернігова Олександра Ломако, Атрошенко здав ПЛР-тест, який підтвердив захворювання.

Міський голова зараз перебуває вдома на самоізоляції з температурою.

Раніше політичний оглядач Геннадій Дубнов розповів, що мери окремих міст, таких як Чернігів, Дніпро та багатьох інших - нехтують протиепідемічними заходами на масових святкуваннях заради збільшення своїх рейтингів.
"У законодавця є право запроваджувати протиепідемічні обмеження для того, щоб охороняти найвищу конституційну цінність – життя та здоров’я людей. Такі випадки непоодинокі, наприклад, у Чернігові, Дніпрі та в інших містах навіть святкування проводилися. За такі дії існує притягнення винних осіб до відповідальності: як адміністративної, так і, до речі, кримінальної, якщо ці дії потягли наслідки у вигляді поширення захворювання або летальних випадків", - зазначив Дубнов.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

10 березня: цей день в Україні і світі

10 березня: цей день в Україні і світі 07:51

День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини