Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 червня, 01:51:23

Крадія за грати

01.10.2020   09:25Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно місцевого жителя.

Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачений, 1994 р.н., у період з 21.09.2019 по 14.02.2020 на території м. Прилуки шляхом розбиття скла в дверцях, обікрав вісім автомобілів зокрема викрадав, магнітоли, колеса з дисками, акумуляторні батареї, грошові кошти, банківські картки, посвідчення водія, технічний паспорт та інші речі.

Крім того, 14.02.2020 в м. Прилуки, вул. П.Комуни, зловмисник шляхом пошкодження замикаючого пристрою в передній пасажирській дверці автомобіля, проник до салону автомобіля марки «DAEWOO» модель FSOTF69Y, пересів на водійське сидіння та шляхом пошкодження руля та кабелю запалювання, запустив його двигун та в подальшому рухаючись на ньому, зник з місця викрадення.   

Прокурором у суді надано беззаперечні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченого у вчиненні таємного викрадення чужого майна з проникненням у сховище, викрадення важливого особистого документу та офіційного документу з корисливих мотивів, таємне викрадення майна повторно, та незаконне заволодіння транспортним засобом вчинене повторно за ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 357, ч. 1 ст. 357, ч. 2 ст. 185 та ч. 2 ст. 289 КК України, визнано судом доведеною.

Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 30.09.2020 обвинуваченого визнано винним, та за сукупністю вчинених злочинів призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

До вступу вироку у законну силу обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, взявши його під варту в залі суду.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини