Серед рятувальників визначено переможців обласних змагань на кращу ланку газодимозахисної служби
30 вересня у Чернігові на гарнізонній базі газодимозахисної служби Управління ДСНС України у Чернігівській області відбулися обласні змагання серед пожежно-рятувальних підрозділів на кращу ланку газодимозахисної служби.
Відкрив змагання заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб, який зазначив, що метою проведення змагань є підвищення оперативної готовності підрозділів області до дій за призначенням та вдосконалення індивідуальних навичок рятувальників.
Змагання, в яких приймали участь 12 команд, відбувались у два етапи. У першому, теоретичному, рятувальники відповідали на запитання стосовно організації роботи газодимозахисної служби. Другий, практичний етап, включав у себе кілька вправ, серед яких: рятування постраждалого із задимленого приміщення, подолання 30-метрової дистанції з вантажем, транспортування постраждалого, підйом по висувній драбині на 2-й поверх учбової башти, спуск постраждалого за допомогою рятувальної мотузки тощо. Слід зазначити, що вправи виконувалися за умов, максимально наближених до реальних, а успіх команди залежав від злагоджених спільних дій усіх газодимозахисників та їх професійної майстерності.
За результатами напруженої боротьби перемогу та кубок "Переможець обласних змагань на кращу ланку ГДЗС виборола команда 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігова. Друге і третє місця відповідно здобули збірні 16-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Ніжина та аварійно-рятувальної частин Аварійно-рятувального загону спецпризначення.
Переможців та призерів змагань було нагороджено дипломами та цінними подарунками.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.