Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 00:11:17

Карантин не завадив знайти роботу

30.09.2020   14:08Агенцiя

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.

Чоловік з вищою агрономічною освітою, проте шукав роботу менеджера, адже донедавна певний час працював менеджером із закупівлі сільськогосподарської продукції, регіональним менеджером з продажу насінневого матеріалу, регіональним представником сільськогосподарських компаній.

На той момент надійним помічником для безробітного став кар’єрний радник – фахівець служби зайнятості, який забезпечував його індивідуальний супровід  при пошуку роботи. Разом вони склали індивідуальний план працевлаштування, спланували відвідування спеціальних заходів, зокрема семінарів з техніки пошуку роботи. Було успішно складено та надіслано потенційним роботодавцям резюме. Але, на жаль, у базі даних підходящих вакансій не з’являлося, а із запровадженням карантину шансів знайти роботу поменшало. Проте… не у сільськогосподарській галузі. З початком весняно польових робіт роботодавці активно шукали працівників.

Отож, в середині квітня до філії звернувся місцевий роботодавець - фермерсько-садівниче господарство «Золотий пармен» шукало агронома. І серед безробітних такий знайшовся. Після співбесіди та особистої зустрічі з роботодавцем було прийнято позитивне рішення щодо його працевлаштування. І ось вже майже півроку Андрій Сухаренко працює агрономом і ще жодного дня не пошкодував щодо свого часу обраної професії та прийнятого рішення.
                                                    

Коропська районна філія Чернігівського ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.