Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 11:44:51

До Дня усиновлення. ДОВІДКА

30.09.2020   08:16Агенцiя

Щороку 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей, які небайдужі до чужої долі.

За адміністративними даними, на Чернігівщині на кінець 2019 року налічувалося понад 2 тисячі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дві третини з них перебували під опікою чи піклуванням, 474 – проживали вприйомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Упродовж 2019 року в області усиновлено65 дітей, 48 із них – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 4 – малюки до 1 року.

Переважна більшість усиновлених дітей (85%) знайшла тепло та затишок в українських родинах, а 10 дітлахів усиновлено іноземними громадянами.

Середній розмір одноразової державної допомоги при усиновленні в минулому році становив 10,2тис. грн, щомісячної – 855 грн.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини