Виявлено 100 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.
Захворювання виявили у 61 чернігівця, 18 ніжинців, семи жителів Коропського, п’яти - Чернігівського та чотирьох – Менського районів. По одному випадку виявлено у Козелецькому та Куликівському районах, і три - у Носівському районі. З них дев’ять хворих перебуває на госпіталізації.
Від COVID-19 померли 72-річний житель Борзни, 67-річна жінка з Ніжина та 71-річний чоловік з Новгород-Сіверського. Вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу одужало 50 інфікованих: 9 ніжинців, 7 жителів Носівського району, 6 – Козелецького, 4 – Борзнянського, 2 – Сновського. По п’ять одужавших у Прилуках, Чернігові, Бобровицькому та Прилуцькому районах, по одному - в Бахмацькому і Городнянському. З них 19 осіб лікувались у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 4127 випадки інфікування COVID-19, з них:
– 2073 пацієнти одужали;
– 1756 — лікується амбулаторно;
– 212 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 72 летальних випадків;
– 14 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
Загалом в області 1968 активний випадок коронавірусної інфекції.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 178 ПЛР-досліджень та 350 ІФА-тестів.
- За даними ВООЗ, на сьогодні вісім компаній, що займаються розробкою вакцини проти COVID-19, перебувають на третій майже завершальній стадії клінічних випробувань. Наразі МОЗ веде перемовини з цими компаніями щодо отримання вакцини для України, як тільки вона буде зареєстрована. Але поки чекаємо на вакцинацію, продовжуємо виконувати загальноприйняті правила. Нагадую усім і дуже прошу дотримуйтеся протиепідемічних норм, носіть маску та уникайте масових скупчень людей, це не складно, але життєво необхідно, - зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.