Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 05:33:18

Виявлено 56 нових випадків COVID-19

28.09.2020   15:14Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 вересня в області зафіксовано 56 нових випадків COVID-19.

Захворювання виявили у 27 чернігівців, трьох жителів Бахмацького району, чотирьох – Козелецького, двох – Чернігівського. По дев’ять випадків інфікування у Ніжині та Ніжинському районі, по одному в Новгород-Сіверському та Ріпкинському. З них одинадцять хворих перебуває на госпіталізації.

За минулу добу повідомлено про чотири летальні випадки. Від COVID-19 померли дві жінки з Ніжина - 57 та 79 років, 66-річна жителька Бобровицького та 60-річний чоловік з Прилуцького району. Усі вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Станом на 28 вересня в області одужало ще 62 інфікованих: 31 ніжинець, 18 жителів Носівського району, 10 – Борзнянського. По одному одужавшому в Ічнянському, Козелецькому та Ніжинському районах. З них 14 осіб лікувались у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 4027 випадки інфікування COVID-19, з них:
– 2023 пацієнти одужали;
– 1709 — лікується амбулаторно;
– 212 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 69 летальних випадків;
– 14 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

Загалом в області 1921 активний випадок коронавірусної інфекції.

За минулу добу в медзакладах області проведено 78 ПЛР-досліджень та 308 ІФА-тестів.

- Відсьогодні в області не залишилося "червоних" зон. Але продовжує спостерігатися тенденція до збільшення кількості нових випадків. Зараз у лабораторіях області проводиться до 1000 тестів на добу. У нормальному режимі функціонують лікарні першої та другої хвилі, готові до роботи інші медзаклади. Одним із місць підвищеного ризику зараження через перебування великої кількості людей в замкнутому просторі є громадський транспорт. Тому нагадую, що в період дії карантину кількість пасажирів, які можуть перевозиться, обмежується кількістю сидячих місць, - зазначив заступник голови ОДА Андрій Подорван.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини