Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 23:38:49

Керівник Чернігівської облпрокуратури відвідав державну установу "Менська виправна колонія № 91"

25.09.2020   07:56Агенцiя

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина 23 вересня провів особистий прийом громадян у державній установі «Менська виправна колонія № 91».

В колонії відбувають покарання лише чоловіки, які раніше працювали в суді, органах прокуратури, юстиції та правоохоронних органах. Наразі в установі перебуває 238 засуджених.

У ході робочого візиту керівник обласної прокуратури здійснив обхід виробничих та житлових приміщень, медичної частини та їдальні установи.

Перевірив умови тримання в’язнів, їх матеріально-побутове забезпечення, а також  додержання законодавства про охорону здоров’я.

Водночас, прокурор провів особистий прийом засуджених та надав змістовні роз’яснення на поставлені ними запитання. Правом особистого спілкування з керівником прокуратури скористалися чотири особи.

За результатами відвідування 91 колонії Сергій Василина доручив її адміністрації вжити додаткових заходів з метою недопущення поширення захворювання, спричиненого «COVID-19». Вказав на необхідності сприяння  в реалізації конституційних прав осіб, які перебувають під їх наглядом та суворому дотриманню вимог кримінально-виконавчого законодавства.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.