Громадянин намагався підкупити працівника прикордонної служби. Прокуратура скерувала справу до суду
Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом надання службовій особі неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 369 КК України).
За даними слідства, 21 серпня 2020 року обвинувачений разом зі своєю дружиною прибули до пункту пропуску «Сеньківка» з метою в’їзду на територію України.
Під час проходження прикордонного контролю працівниками відділу прикордонної служби «Гірськ» Чернігівського прикордонного загону з’ясовано, що громадяни не виконали вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641, а саме: не встановили мобільні додатки «Дій вдома» на своїх телефонах та не мають полісів страхування, що покривають витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19 та обсервацією. У зв’язку з чим, у перетині державного кордону особам було відмовлено.
У подальшому, обвинувачений намагався «купити» в’їзд в Україну за 100 доларів США, надавши суму неправомірної вигоди начальнику відділення прикордонної служби.
Від отримання коштів службова особа відмовилася. Даний факт задокументували правоохоронці.
Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression