Виявлено 84 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.
Захворювання виявили у 20 чернігівців, 17 жителів Бахмацького району, 16 ніжинців, 11 жителів Сновського району та шести з Борзнянського. По чотири випадки інфікування зафіксовано у Носівському та Чернігівському районах, по два - у Бобровицькому та Срібнянському, по одному - у Коропському і Корюківському районах. З них 11 осіб перебуває на госпіталізації.
За минулу добу в області зафіксовано п’ять летальних випадків. Від COVID-19 померли 55-річна та 60-річна жительки Бобровиці та 66-річна чернігівка. Всі вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Від основного захворювання померли 79-річний житель Городнянського району та 66-річний з Чернігівського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
Тестування підтвердили відсутність захворювання у 77 осіб, яким діагностували COVID-19. Одужали 17 ніжинців, одинадцять прилучан, шестеро жителів Козелецького району, двоє зі Сновського та один із Сосницького районів. Дев'ять хворих одужали у Бобровицькому районі та стільки ж у Чернігові, по сім одужавших у Куликівському і Чернігівському районах, по чотири - у Борзнянському та Ічнянському. З них 15 лікувались у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 3356 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 1537 пацієнтів одужали;
– 1558 — лікуються амбулаторно;
– 198 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 51 летальний випадок;
– 12 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
Загалом в області 1756 активних випадків коронавірусної інфекції.
За минулу добу проведено 406 ПЛР-досліджень та 666 ІФА-тестів.
– Нагадуємо від сьогодні в Чернігівській області діють такі рівні епідемічної небезпеки: "жовтий" рівень - міста - Чернігів та Прилуки, райони - Бахмацький, Ічнянський, Козелецький, Прилуцький, Сновський, Срібнянський, Талалаївський, Чернігівський, "помаранчевий" рівень - Борзнянський, Куликівський та Ніжинський райони, у «жовтій»: міста - Чернігів та Прилуки, "червоний" рівень - Ніжин та Носівський район. Нагадуємо про важливість виконання рекомендацій МОЗ. Не нехтуйте правилами особистої гігієни, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць скупчення людей. При наявності перших симптомів, які асоціюються з Covid-19, просимо негайно звертатися до лікарів, - зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.